Ферма Organic Meat практикує органічне вирощування зернових культур та тваринництво та спеціалізується на розведенні швейцарської Симментальської пород — задньотазову частину (яблучко), шийну частину та оссобуко.

Особуко — традиційна страва, яка давно стала класикою італійської кухні на рівні з пастою, різотто та піццею. Її рецепт дивіться нижче.

Інгредієнти:

Тост із крем-сиром та трюфелем

на 4 порції

Інгрідієнти

Стейки від VACUM — це м’ясо, отримане від корів старше 8 років породи Rubia Gallega, відрізняється особливим смаком, соковитістю і індексом мраморности жиру, що надає йому безпомилкову ніжність і аромат.
Головний меседж від постачальника: дозрівання м’яса — це не просто технологічний процес, це — мистецтво, адже в їх камерах дозрівання відбувається…

Знахідка, а не бульйон, бо вже готовий — курячий, м’ясний та овочевий в упаковці Tetra Pak. Він настільки ready to eat, що його одразу можна додати до різотто, супів чи соусів. В складі Aneto натуральні овочі, м’ясо, риба та спеції, які упродовж трьох годин варили на повільному вогні задля насиченості…

Дефростовану свинину Aljomar можна готувати як medium rare. А можна запікати з гарбузом та яблуками. Отже, рецепт запеченної свинної корейки Aljomar від Дільшода Авазова.

Інгредієнти:

Продукт тижня: яловичина сухого дозрівання. Ми отримуємо її від фермерських господарств, які пройшли або в процесі проходження органічної сертифікації.

Нам важливо, щоб на господарствах тварини отримували здорове харчування (100% рослинний корм) без стимуляторів росту, синтетичних амінокислот та інших хитрощів, які впливають на природні процеси.

До 26 вересня учасники програми лояльності…

613 видів тріски. Ні, не в goodwine, а всього. І от з цих 613 лише один живе у прісних водоймах, — це налім, він з’явився у goodwine. Ми привезли його з Естонії, в Україні він вперше.Естонський налім виріс в озерах, що утворилися на місці великої льодовикової водойми. …

Кленові сиропи Biodelices настільки топ, що прем’єр-міністр Канади використовує їх як подарунки на офіційних зустрічах. Biodelices вирощують власні клени, а також купують сік на сусідніх господарствах, але тільки після дегустацій.

Якщо ви ще не стали фанатом кленового сиропу, почніть знайомство з цим продуктом саме із Biodelices та рецептом панкейків з…

Продукт тижня — баранина Меріноландшаф. Це єдина порода, що дає соковите мармурове м’ясо з м’яким та ніжним смаком.

Простий і через це не менш смачний рецепт баранини нижче.

Інгредієнти:

Дещо смачне з продукта цього тижня — телячої вирізки від голандського виробника Ekro.

Теляча вирізка з рагу з томатів і шпинату
Інгредієнти:

Для рагу:

goodwine

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store